Kurtköy Ariston Servisi

Kurtköy Ariston servisi, sektörün ve bölgenin en eski tamir firmalarından biridir. Ariston cihazların tamamı için servis ve bakım hizmetleri veren firmamız onarımları yerinde yapıyor. Sorun ne olursa olsun doğru parçalar yanınızda ise her zaman çözüm üretilebilir. Sizlerin arıza bildirimlerine göre parça ile geliyor ve arızalara yerinde müdahale ediyoruz. Ariston markası ülkemizdeki faaliyetlerini 2018 yılında durdurdu. Fakat bizler yıllardır Ariston servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları kesintisiz olarak yapmaya devam ediyoruz.

Ariston markası 2018 yılında ülkemizden tam anlamıyla çekildi. Hem servis hem üretim hem de satış olarak tüm faaliyetlerini durdurdu ve Ariston kullanıcıları ciddi anlamda mağduriyet yaşadı. Fakat bizler servis olarak elimizdeki imkanlar ile servis desteği vermeye devam ettik ve devam edeceğiz. Ariston cihazlarınızın tüm teknik sorunlarını kısa sürede çözebilmeniz için yapmanız gereken Kurtköy şubemizi aramak.

Kurtköy Ariston Kombi Servisi

Sektörün en eski Ariston servislerinden biri olan şubemiz siz değerli bölge sakinleri için kombi ustaları ile kombi tamir, bakım ve petek temizliği hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Ariston kombi tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sıcak su vermeyen Ariston kombinizi gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız hemen arayın.

Kurtköy Ariston servisi olarak sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz. En sorunsuz kombi markalarından biri olan Ariston’un bakımlarını yaptırdığınız sürece size arıza çıkartmayacaktır. Fakat kombi bakımı ülkemizde araba bakımı oturmuş bir uygulama değildir. Sürekli pis suyu çeviren kombi zamanla tıkanır, bozulur ve size sorun çıkartır. Bunun yerine düzenli bakım yaptırırsanız kombiniz uzun süre sorunsuz çalışacaktır. Ayrıca düzenli bakımı yapılan kombiler ve petekler sayesinde kombi daha sık otomatiğe gireceği için doğal gaz faturanızda tasarruf sağlayabilirsiniz. Profesyonel Ariston kombi bakımı için bizi hemen arayın.

Kombinizin sizi daha iyi ısıtabilmesi için peteklerinizin temiz olması gerekmektedir. Petekler ise sadece su ile yıkanmaz. Ortalama 2 veya 3 yılda bir peteklerin temizlenmesi sizi büyük tasarruf sağlar. İlaçlı petek temizliği için Kurtköy şubemizi arayarak destek alabilirsiniz.

Kombimi taşıyabilir miyim?
Elbette dilediğiniz marka kombiyi dilediğiniz zaman söktürebilirsiniz. Fakat yeni yere montaj yaptırmak istiyorsanız proje çizdirmeniz gerekir. Fakat taşındığınız yerde de aynı marka kombi varsa o zaman hiç projeye ihtiyaç duymadan dilediğiniz gibi monte ettirebilirsiniz. Pendik servisimizde çalışan kombi ustaları aynı gün içinde sizlere hem söküm hem de montaj hizmetleri veriyor.

Petek temizliği nedir? Neden yapılması gerekir?

Peteklerinizde sürekli aynı su dönüp durur. Fakat zamanla peteklerinizin içinde korozyon olur ve su kirlenir. Kirli peteklerde temiz su kadar rahat dönemez. Ayrıca kirli suyu kombi pompasının döndürmesi daha zordur. Petek temizliği sayesinde temiz su ile daha kısa sürede daha verimli ısınırsınız. Ayrıca temiz su sayesinde kombiniz daha az doğal gaz harcar ve ömrü uzar.

Kurtköy Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde kendini kanıtlamış, işini severek yapan ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Arıza ne olursa olsun gün içinde tamiri mümkündür. Tek yapmanız gereken bizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Kurtköy Ariston servisi, sektördeki en eski firmalardan biridir. Ariston’un tüm buzdolabı arızalarını yerinde tamir edecek ekipman ve orijinal yedek parçalara sahibiz. Profesyonel bir kalıcı bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yıllarını bu işe vermiş teknisyenler ile her zaman sizlerin yanındayız.

Ariston buzdolabı su akıtıyor arızası için dolabınızı taşımadan çözüm üretiyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir çözüm için tek yapmanız gereken Kurtköy şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. Yaşadığınız arızaların tamamı için orijinal parçalar ile üretim yapıyoruz. Su akıtan buzdolabınızı gün içinde sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için doğru yerdesiniz.

Kurtköy şubemiz tarafından yapılan tüm Ariston buzdolabı onarımları 1 yıl garantilidir. İşlem bitiminde garanti belgesi almak ve güvenilir bir servis ile tüm sorunları kalıcı olarak çözmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kurtköy Ariston servisi ofisimiz sizlere en hızlı çözümleri sunuyor. Ariston buzdolabı tamiri için gerekli tüm ekipman ve donanımlara sahibiz. Sektörün en eskisi olarak her zaman sizlerin yanındayız.

Kurtköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde sıkça gördüğümüz arızalardan birisi ses yapmasıdır. Ses ise en çok amortisör arızalarında ortaya çıkar. Ariston çamaşır makineniz ses yapmaya başladığında ihmal etmezseniz amortisör değiştirerek kurtarabilirsiniz. Aksi taktirde arıza ilerler ve kazan kırılabilir. Bu en masraflı arızalardan biridir. Sorunun nu kadar büyümesini istemiyorsanız kazana çamaşır atarken dengeli ve kazanın hacmi kadar atmalısınız. Kurtköy Ariston servisi olarak her modelin yedek parçalarına sahibiz. Cihazın arızası ne olursa olsun bizleri arayarak onarım yaptırabilirsiniz. Çamaşır makinesi bir evin olmazsa olmazıdır. Aynı buzdolabı gibi telafisi olmayan bir cihazdır. En hızlı şekilde tamir edilmelidir.

Ariston çamaşır makinesi F08 hata kodu, Ariston çamaşır makineniz ısıtmıyor ise ekranda F08 arıza kodu görürsünüz. Rezistans veya NTC sensör arızalarında bu kod görünür. Rezistans ölçümü ve değişimi için Kurtköy Ariston şubemizi arayabilirsiniz.

Kurtköy Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Kurtköy ofisimiz Pendik ilçesinin en eski servisidir. Pendik Ariston servisi şubemizin ilk bayilerinden biri olan Kurtköy şubesi semt geneline gün içinde onarım hizmeti sunuyor. Ariston bulaşık makinenizin sorunlarını en kısa sürede ve garantili olarak gidermek istiyorsanız Kurtköy Ariston servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Ariston bulaşık makinesi çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sigorta attırıyor şikayetiniz varsa tek yapmanız gereken bizi aramak. Kurtköy semtinde yıllardır Ariston tamir hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede de her cihazın yedek parçalarını tedarik edebiliyoruz. Ariston bulaşık makineniz ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak tüm sorunlarından gün içinde kurtulabilirsiniz.

Ariston bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor şikayeti en çok aldığımız servis şikayetlerinden biridir. Bu arızanın bir çok sebebi olabilir. En belirgin olanı prostat tıkanmasıdır. Prostat tıkanmasında yapılması gereken önce temizlik, işe yaramazsa değişim gerekir. Prostat değişimi için Kurtköy şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kurtköy Ariston Kurutma Makinesi Servisi

Çok az kullanıcısı olan ve çok bilinmeyen Ariston kurutma makineleri diğer markalara kıyasla en az arıza veren cihazlardır. Tam bir mühendislik harikası olan ve tüm çamaşır makinelerinin üzerine montajı yapılan Ariston kurutma makineleri için bizi arayabilirsiniz. Tüm modeller için arıza onarım, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Kurtköy Ariston servisi olarak sizlere en hızlı çözümleri üretiyor ve yaptığımız tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

  • Ariston çamaşır makinesi kazan değişim fiyatı ne kadar?

Ariston çamaşır makinelerinin kazanı maalesef artık sıfır olarak gelmiyor. Eğer kazanınız presli değil ise ayırıp rulman ve keçe değiştirebiliyoruz. Ariston rulman ve keçe değişim fiyatları döviz ile orantılı değişebiliyor. 2023 yılı itibariyle kazan tamiri fiyatları 2,600.00TL’dir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

“Kurtköy Ariston Servisi” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.